0850 707 0 700 Çağrı Merkezi Hizmeti 09:00 - 01:00
0850 707 0 700 Çağrı Merkezi Hizmeti 09:00 - 01:00

Hedef Beyt Hotel Resort SPA

İzmir / Selçuk Haritaya git >
Hedef Beyt Hotel Resort SPA

0850 707 0 700


Fiyatlar Güncelleniyor


Rezervasyon departmanımız ile iletişime geçiniz.

Genel Bilgiler

HEDEF BEYT HOTEL RESORT & SPA

Otelimiz; Hedef Grup bünyesinde turizm sektörüne yeni bir soluk getirmek için, 2006 yılında İzmir Selçuk’ta hizmet vermeye başlamıştır.

Hedef Beyt Hotel’in alternatif turizm alanında 12 Yılını geride bırakırken bu sektörde ilklerin arasında yer almasının gururunu yaşıyoruz. ”Sakin, Huzurlu, Kaliteli Tatil” sloganıyla yola çıkan Hedef Beyt Hotel, tecrübeli ekibi ve personeliyle, tüm aile bireylerine hitap eden hizmet ve aktiviteler, gece ve gündüz animasyon gösterileri, çeşitli mutfaklardan lezzetli yemekleriyle Ege Denizi’nin ince kumlu plajı Pamucak Sahili’nde deniz ve güneşin tadını çıkarma fırsatını sunuyor.

Hedef Beyt Hotel, yeşille mavinin eşsiz bir uyumuna tanıklık edeceğiniz, özlediğiniz tatili doyasıya yaşayacağınız bir mekan olarak her sezon aynı heyecan ile kapılarını sizler için açıyor.

KONUMU

İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunan otelimiz tarih hazinesi ve doğal cennet olarak bilinen Selçuk’ta misafirlerine tatil imkanı sunmaktadır. Hedef Beyt Hotel; Selçuk merkeze 8 km, ülkemizin en uzun plajına sahip Pamucak sahiline 200 metre ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na 60 km mesafeye sahiptir.

Selçuk; antik çağın en önemli yerleşim merkezi, dünyanın en büyük açık hava müzelerinden birisidir. Ünü dünyaca bilinen Efes Antik Kenti’nin ev sahibi, dinlerin ve uygarlıkların buluşma noktasıdır. 8 bin yıllık topraklarında sahip olduğu kültürel ve tarihsel değerlerinin yanında önemli bir turizm merkezi, bir de Şirince Köyü ve şirin evleri ile büyülü bir ortamın adresidir.

Selçuk’un sokaklarında keşfe çıktığınızda, çağlara direnerek varlığını sürdüren eski dönem yapıları tarihsel bir yolculuğa çıkarır sizleri. Dünya çapında seçkin bir yere sahip Efes Antik Kenti’nden Meryem Ana Evi’ne, St. John Kilisesi’nden Bizans Su Kemerleri’ne, Selçuk Kalesi’nden Osmanlı Dönemi’nden günümüze gelen camilere kadar pek çok eser, tarih yolculuğunuza rehberlik ederken, alternatif turizm seçeneği ve Pamucak Sahili’nin mavi bayraklı plajları ile her mevsim tatilin tadı başkadır Selçuk’ta.

Pamucak sahili; Selçuk’un 9 km, Efes antik kentinin ise 6 km kuzeyinde, yaklaşık uzunluğu 5 km boyunca uzanmaktadır. Kumlu sahilin genişliği yaklaşık 80 metredir. Sahilin ortalarına doğru Küçük Menderes nehri denizle buluşur. Mavi Bayraklı Pamucak sahili kum zambaklarının doğal yetişme alanıdır. Efes sahilinin eski isminin verildiği 11 km uzunluğundaki Pamucak, Türkiye’nin en uzun plajıdır. Plaj kumlu, güneşli ve suyu temizdir.

Oda Özellikleri

ODALAR

Klasik tarzda lüks olarak dekore edilen Otelimiz, sınırsız hizmet ve maksimum misafir memnuniyetini hedefleyen anlayışla; stres, yorgunluk ve sağlıksız yaşam şartlarından dolayı artık bir ihtiyaç haline gelen SPA hizmetleriyle birleştirerek ailenizle ve dostlarınız ile unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır.

Otelimiz toplamda 150 oda ve 450 yatak kapasitesine sahiptir. Bütün odalarımız lüks olarak düzenlenmiş ve dekore edilmiştir. Tüm odalar soğuk/sıcak merkezi klimalar ile donatılmış, güvenliğiniz için enerji koruma sistemleri kurulmuş ve tüm gereksinimlerinize hazır hale getirilmiştir. Araçları ile gelen misafirlerimiz için yaklaşık 130 araçlık açık otopark alanımız mevcuttur. Misafirlerimizin konforu ve rahatlığı için odalarımız çeşitlendirilerek misafirlerimize farklı seçenekler sunulmaktadır.

 

MANZARASIZ ODALAR

Otelimizde toplamda 14 adet bulunan manzarasız odalarımız 1 Katta yer almakta olup restoran çatısı veya kapalı havuzlar çatısı manzarasına sahiptir.21 m2 tek gözlü odalarımızdır. Odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak veya 3 tek kişilik yatak şeklinde iki farklı dizayn bulunmaktadır. Odada LCD ekran televizyon, direkt telefon, minibar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve duşakabin ve Fransız tipi balkon yer almaktadır. Manzarasız ama görmeye değer…

 

STANDART ODALAR

Otelimizde toplamda 90 adet bulunan standart odalarımızda ferahlık, rahatlık ve sıcak bir ortam sağlayarak misafirlerimize tatil keyfi sunuyoruz. Standart odalarımız 21 m2 tek gözlü odalarımızdır. Odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak veya 3 tek kişilik yatak şeklinde iki farklı dizayn bulunmaktadır. Odada LCD ekran televizyon, direkt telefon, minibar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve duşakabin ve Fransız tipi balkon yer almaktadır. En iyi standartlar sizler için düşünüldü…

 

DENİZ MANZARALI ODALAR

Otelimizde toplamda 24 adet bulunan deniz manzaralı odalarımızda Pamucak Sahilinin eşsiz manzarası eşliğinde tatil keyfi sunuyoruz. Deniz manzaralı odalarımız 21 m2 tek gözlü odalarımızdır. Odalarda 1 adet çift kişilik yatak, 1 adet tek kişilik yatak veya 3 tek kişilik yatak şeklinde iki farklı dizayn bulunmaktadır. Odada LCD ekran televizyon, direkt telefon, minibar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve duşakabin ve Fransız tipi balkon yer almaktadır. Sizi huzura kavuşturacak bir manzara…

 

BÜYÜK ODALAR

Otelimizde toplamda 6 adet bulunan büyük odalarımızda misafirlerimiz çocuklarından ayrı kalmaksızın geniş odalarımızda tatil keyfi yaşamaktadır. Büyük odalarımız 35 m2 tek gözlü odalarımızdır. Standart odalardan daha geniş olup odada 1adet çift kişilik, 1 adet tek kişilik yatak ve ranza bulunmaktadır. Odada LCD ekran televizyon, direkt telefon, minibar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve duşakabin ve Fransız tipi balkon yer almaktadır.  Standartların ötesinde…

(En az 3 tam kişi fiyatı alınır)

 

AİLE ODALARI

Otelimizde toplamda 6 adet bulunan aile odalarımız ile misafirlerimiz hem yan yana 2 ayrı odada kalıp rahatlığı hem de istediği anda yan odaya geçişi sağlayarak çocukları ile birlikte bir tatilin keyfini yaşamaktadır. Aile odalarımız 40 m2 iki gözlü odalarımızdır.. Birbirine bağlantılı (arasında kilitlenebilen kapı vardır.) yan yana 2 odadan oluşmaktadır. 2 banyosu mevcuttur. iki odanın da koridora açılan kapısı vardır. Ebeveyn odasında 1 adet çift kişilik yatak, çocuk odasında ise 2 adet tek kişilik yatak bulunur. Odada LCD ekran televizyon, direkt telefon, minibar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve duşakabin ve Fransız tipi balkon yer almaktadır. Aileniz için en iyisi…(En az 4 tam kişi fiyatı alınır).

 

SUIT ODALAR

Otelimizde toplamda 3 adet bulunan suit odalarımızda lüks, rahat ve ferah bir tatili bir arada sunuyoruz. Suit odalarımız eşsiz Pamucak Sahilinin manzarasına sahiptir. Suit odalarımız 40 m2 iki gözlü odalarımızdır. Birbirine bağlantılı 2 odadan oluşmaktadır. 1 banyosu mevcuttur. Giriş kısmındaki odada yatağa dönüşebilen 2 adet tek kişilik, 1 adet çift kişilik koltuk, diğer odada ise çift kişilik büyük bir yatak bulunmaktadır. Odada 2 adet LCD ekran televizyon, direkt telefon, minibar, emanet kasa, gardrop, mobilyalar ve küvet ve Fransız tipi balkon yer almaktadır.En iyisini, en rahatını isteyenlere…

 

KONAKLAMA BİLGİLERİ

Odalara Giriş Saati 16:00’dır. Odalardan Çıkış saatlari ise saat 11:00’dir.

Giriş günü pansiyon durumu akşam yemeği ile başlayıp, çıkış günü öğle yemeği ile sona erer. Giriş günü erken gelinmesi durumunda talep edilen kahvaltı ve öğle yemeği ekstra ücrete tabidir. Eğer misafir isterse  çıkış günü hakkı olan öğle yemeğini giriş gününe kaydırabilir.

Oda hizmetlerimiz tarafında 09:00-18:00 saatleri arasında oda temizliği yapılmaktadır. Her gün oda temizliği ve havlu değişimi yapılıp 2 günde 1 çarşaf değişikliği yapılmaktadır.

Otel giriş işlemleri için odada konaklayacak yetişkin ve tüm çocukların kimlik beyanı zorunludur. 

Havuz ve Eğlence

BAYANLAR AÇIK HAVUZ

Bayanlar açık havuzumuz otel kapasitesine göre alanında en büyük havuz olup deniz suyu ile doludur. Havuz derinliği 120 cm-140 cm arasında değişmektedir. Havuzda doğal sahil kumu bulunan geniş bir alan, özel yapılmış ve içinde su kaydırağı, çocuk havuzu , mescid, sıcak ve soğuk içeceklerin bulunduğu(alkolsüz) havuz bar, çocuk dinlenme ve uyutma odası, aynı alanda rahat güneş gören çim alanlar, tropikal masaj bölümleri, gece matine yapılacak alanlar ve daha birçok imkanların sunulduğu geniş, huzurlu sakin ortam …

 

BAYANLAR KAPALI HAVUZ

Isıtmalı kapalı havuzumuz tamamen özel dekore edilmiş geniş, ferah, rahat bir kullanıma sahip olup tüm ihtiyaçlar düşünülerek yapılmıştır. Kapalı Havuzlar kendi bünyesinde iç içe 

olan SPA Merkezi ile bir bütündür. Aynı mekanda bayanlar için olan hamam, sauna, buhar odaları, cilt bakım merkezleri bulunmaktadır.

 

BAYLAR AÇIK HAVUZ

Baylar açık havuzumuz geniş bir mekana yayılmış olup, çok özel olarak düzenleme yapılmıştır. Havuz derinliği 120 cm – 140 cm arasında değişmektedir. Havuz kapasitesi otel kapasitesine göre oldukça rahat ortam sağlamaktadır. Havuz kenarında özel geniş çim alanlar, şezlong alanları, sıcak ve soğuk içeceklerin (alkolsüz) sunulduğu havuz bar, 2 adet su kaydırağı ile misafirlerimize rahat huzurlu bir tatil sunacak mekanlar…

 

BAYLAR KAPALI HAVUZ

Baylar Isıtmalı Kapalı havuzumuz ferah bir mekana sahip olup derinliği 120-140 cm. dir. Deniz suyu ile dolu olan kapalı havuzumuz belirli dönemlerde ısıtılmaktadır. Kapalı Havuzlar kendi bünyesinde iç içe olan SPA Merkezi ile bir bütündür. Aynı mekanda baylar için hamam, sauna, buhar odası ve masaj odası bulunmaktadır.

 

ÇOCUK HAVUZU

Baylar açık havuzu yanında yer alan çocuk havuzu mini club ile yan yana yer almaktadır. Çocukların hem oyun oynayabilecekleri hem de havuza girebilecekleri bu mekan çocuklara özel tasarlandı. Siz rahat rahat tatilinizi yaparken çocuklarınız da bu mekanda doyasıya bir tatil geçirecekler. Çocuk havuzu iki kademeli olup havuz derinliği 40 cm dir. Bayanlar açık havuzunun yanında da 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Bu havuzda da çocuklar doyasıya eğlenecek ve unutamayacakları bir tatil geçirecekler. Bu havuzumuzun derinliği ise 40 cm dir.

 

SPA UYGULAMALARI

*Kese

*Köpük

*Masajlar

*Cilt Bakımı

*Yosun Kürleri

*Aromaterapi

*Vücut Peeling

*Maske Çeşitleri

 

HAVUZ KURALLARI 

Açık ve Kapalı Havuzlarımız 09:00-19:00 saatleri arasında hizmete açıktır.

Bayanlar kompleksine 6 yaş üstü erkek çocuklar, yetişkin havuzlarına ise 0-4 yaş çocuklar kabul edilmemektedir.

Baylar havuzuna 6 yaş üstü kız çocuklarının kullanması ve bayan misafirlerin havuz çevresinde bulunması yasaktır.

Bayanlara özel havuzlarda içeriye kameralı telefon ile girilmesi yasak olup havuz içerisinde bone takılması zorunludur.

Tüm misafirlerimiz için havuzlar ve sahilde kullanılmak üzere günde 1 sefer havuz havlusu havlu kartı ile birlikte verilmektedir. Oda için verilen banyo havlularının havuzlarda kullanılması kesinlikle yasaktır.

Çocuk havuzlarında anneler çocuklarının yanında olmak zorundadır.

 

ANİMASYON & SPOR AKTİVİTELERİ

Saat 10:00-12:30 / 14:30-18:00 arası animasyon ekibimiz sizlere neşeli ve eğlenceli yarışma ve oyunlar düzenleyecektir.(Plaj voleybolu, Su topu, Dart, Halı Saha, Havuz oyunları, Tavla Turnuvası, Tenis Turnuvası)

Mini Club her gün saat 10:00 dan itibaren siz tatilin keyfini sürerken çocuklarınız için özel hazırlanmış mini club ekibimiz ile eğlenceli oyunlar hazırladık. Mini Club kim bilir, belki Mini Show’un minik yıldızı siz olabilirsiniz. Ayrıca miniklerimiz için özel olarak düzenlenen Boyamalar (resim ,taş,deniz kabuğu vs.) ve daha birçok etkinliklere katılabilirsiniz. Çocuk Havuzu minik misafirlerimiz çocuk havuzunda doyasıya eğlencenin tadını çıkaracaklar. Çocuk parkı yeşilliğin arasında bulunan çocuk parkımızda minik misafirlerimiz zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklardır. Tüm animasyon ekibimiz sizlere ve minik misafirlerimize her an yardımcı olmaya hazırlar. Aktiviteler, kampanya, mevsimsel ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir

21:30 dan itibaren sizler de animasyon ekibimize katılacak ve sahnemizi paylaşarak parodiler, play back showlar ve skeçlerle doyasıya eğleneceksiniz.

 

EXTRA HİZMETLER

Günlük Tur Hizmetleri 

Türk Kahvesi

Taze Sıkılmış meyve suyu çeşitleri

Oda Servisi

Bone

SPA Merkezi Kullanımı(Kese, Köpük, Masaj vs.)

Market

Oyun Salonu

Fotoğraf

Doktor Hizmeti

Telefon

Havuz Kiralama

Çamaşırhane

Havaalanı ve Özel Transferler

Yeme - İçme Konsepti

Bir tatilde hiç kuşku yok ki en önemli unsurlardan biri yemekler ve içeceklerdir. Hotel Beyt kapalı restorant, lobi, havuz ve bahçede bulunan değişik tropikal asitli asitsiz tamamen alkolsüz içeceklerin sunulduğu cafeler ile unutulmaz anılarınızı yaşayabileceğiniz mekanlar sunuyor sizlere…

Damak tadınıza hitap eden yiyeceklerimiz ile hem zengin Türk Mutfağı’na hem de diğer ulusların yemek ve damak tatlarını bulacağınız restoranlarla profesyonel aşçılarımız hizmetinizdedir.

Hotel Beyt’de hiç kuşkusuz en nezih tatları bulabileceğiniz mekanlarımız arasında barlarımız var. Sizlere en iyi servisi verebilmek için birçok farklı noktada sizler için özel mekanlar oluşturduk. Deneyimli servis kadromuz sizler için günün her saatine uygun en güzel içecekleri hazırlamak için sizleri bekliyor olacaklar. Dilerseniz açık ve kapalı havuzlarımızda gün içinde, dilerseniz Lobby Bar’da gün boyunca, ya da plajda güneşlenirken soğuk içeceklerimizle serinleyebilirsiniz. Barlarımızda değişik tropikal asitli asitsiz alkolsüz içecekleri doyasıya yudumlayacaksınız…

Hotel Beyt misafirlerine konaklamalarında farklı pansiyon seçenekleri sunmaktadır.

Herşey Dahil Pansiyon esası üzerinden Kahvaltı(08:00-10:30), Öğle Yemeği(12:30-14:00)  ve Akşam Yemeği(19:00-21:00) açık büfe şeklinde olup çay, su, konsantre meyve suları, nescafe ve gazlı içecekler ücretsizdir. Gün içerisinde belirlenen saatte snack bar ve bayanlar açık havuzunda aperatif ikramı vardır. Gece 23:00 de Gece Çorbası ikramı vardır.(31/05/2019-23/09/2019 tarihleri arasında)

Tam Pansiyon esası üzerinden Kahvaltı(08:00-10:00), Öğle Yemeği(12:30-14:00)  ve Akşam Yemeği(19:00-21:00) açık büfe şeklinde olup çay, su, konsantre meyve suları, nescafe ve gazlı içecekler ücretsizdir.(03/05/2019-31/05/2019 ile 23/09/2019-13/10/2019 tarihleri arasında)

Yarım Pansiyon esası üzerinden Sahur(Sahur Saatine göre ayarlanır), Kahvaltı(08:00-10:00) ve Akşam Yemeği(19:00-21:00)  açık büfe şeklinde olup çay, su, konsantre meyve suları, nescafe ve gazlı içecekler ücretsizdir.(Ramazan Dönemi 03/05/2019-31/05/2019 tarihleri arasında)

Plaj Özellikleri

PLAJ

İzmir’in en güzel sahilidir Pamucak Sahili.Otelimiz sahile 150 metre mesafededir. Dört yıldızlı otelimizin bulunduğu Pamucak Sahili Türkiye’nin en uzun sahillerinden birisi olup, ince deniz kumlarından oluşan doğal, temiz bir kumsala sahiptir. Pamucak Sahili halk plajı olup ülkemizdeki önemli sahiller arasında ön sıralarda yer almaktadır. Plajda şezlong, şemsiye ve içecek hizmetleri verilmektedir. Denize bay, bayan karışık girilmektedir. 11 km.lik kumla kaplı kıyının sadece 5 km.si turistik tesislere ayrılmış, kalan bölümü doğal haliyle bırakılmıştır.

Otel Özellikleri

Herşey Dahil Hizmet
Tam Pansiyon
Yarım Pansiyon
Kapalı Yüzme Havuzu
Emanet Kasası
Kablosuz İnternet
Aquapark
Hamam & Sauna
Masaj
Sahil Kenarı
Çocuk Havuzu
Çocuk Kulübü
Çocuk Parkı
Futbol Sahası
Tenis Kortu
Masa Tenisi
Voleybol / Beach Voleybol
Basketbol
Aileler
Balayı Çiftleri
Fırsat ve Kampanyalardan ilk siz haberdar olun.
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için musteri.hizmetleri@otelrezervasyon.com'dan veya 0850 707 0 700 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.