Kapat

Oda Listesi

Seçilen tarih aralığında müsait oda bilgisi bulunamamıştır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

0850 707 0 700

Otel Açıklamaları

Genel Özellikler

Agustos 2014 tarihinde hizmete açılan tesisimiz Adana Şakirpaşa havalimanına 7 km, TUYAP uluslar arası fuar alanına 5 km, Çukurova Üniversitesi Balcalı hastanesine 3 km, Adana Etnografya müzesine 5 km, ayrıca Mersin ve Gaziantep otoyol girişlerine 1 km mesafede yer almaktadır. Hatay, Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Mersin illerinin coğrafi konum olarak merkezinde bulunmaktadır.

Akdeniz Bölgesi'nin en önemli sehri. Aynı zamanda Türkiye'nin dördüncü büyük sehri. Adana ili 13 ilçe, 9 bucak ve 547 köyden meydana gelir. Sehir, Çukurova Deltası'ndan kuzeydeki daglara dogru hafif bir egimle yükselen alüvyal dolgu taraçalardan biri üzerinde, denizden yaklaşık 40 kilometre içeride kurulmuştur.

Oda Özellikleri

ODA TİPLERİ 
Otelimiz 8 Delux, 12 Superior, 33 Standart, 1 Engelli olmak üzere toplamda 54 oda, 111 yatak kapasitesi ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

 

Yeme İçme Konsepti

YIYECEK & İÇECEK
Restoranlar: acık büfe kahvaltımız muhteşem lezzetler ile hergün cafe HOLİDAY'de hizmet vermektedir. Ayrıca CAFE HOLİDAY dünya mutfağı ile sizleri buluşturuyor.
Oda servisi, Bar, Odaya kahvaltı servisi, Restoran (alakart), Özel diyet menüleri (isteğe tabidir).

Otel Özellikleri

Otel özellikleri

Çamaşırhane Servisi
Oda Servisi
Toplantı Odası

Yiyecek ve İçecekler

Oda Kahvaltı

Uygunluk

İş gezileri