Kapat

Oda Listesi

Seçilen tarih aralığında müsait oda bilgisi bulunamamıştır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

0850 707 0 700

Sistemde satışa açık oda bulunamadı.

Otel Açıklamaları

Genel Özellikler

Sandıklı Hüdai Kaplıcaları mevkiinde bulunan 36 bin metrekare alana sahip otelimiz SAFRAN THERMAL RESORT SANDIKLI 292 adet otel odası ve 60 adet deluxe apart odaları ve toplamda 1100 adet yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

2 adet King Suit, 16 adet Corner Suit, 10 adet Family Suit, 174 adet Deluxe Oda, 24 adet Superior Oda, 59 adet Standart Oda, 7 adet Engelli Oda ve 60 adet Deluxe Apart Odası ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Otelimiz içerisinde 5 adet panoramik ve kapalı asansörümüz hizmet vermektedir. Bir adet asansör ise özellikle acil durumlarda hasta sedye asansörü olarak geniş kapasiteli dizayn edilmiştir. Lobi katında resepsiyon, 24 saat açık lobby bar, oturma alanları, disko ve canlı müzik aktiviteleri için ayrılan bölümümüz, Osmanlı Alakart Restoranımız, kitap okuma bölümümüz ve oyun salonumuz, alışveriş yapabileceğiniz çeşitli satış ünitelerimiz ve Ana Restoranımız bulunmaktadır.

 

Oda Özellikleri

Standart Oda

Otelimizin standart odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart odalarımızda çift kişilik yatak veya 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 30 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 51 standart oda mevcuttur. Odalarda lcd tv, merkezi klima, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, balkon, saç kurutma makinesi mevcuttur. Tüm odalarda balkon bulunmakta olup oda zemini halı kaplıdır.Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Family Suit

Otelimizin family suit odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup 2 oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Family suit odalarımızda çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak ve koltuk bulunmakta olup 4 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 50 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 10 family suit oda bulunmaktadır. Odalarda lcd tv, merkezi klima, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, balkon, saç kurutma makinesi mevcuttur.Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Superior Oda

Otelimizin superior odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Superior odalarımızda çift kişilik yatak ve sofa bed bulunmaktadır. Odalar otelin öne ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 41 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 24 superior oda mevcuttur. Odalarda lcd tv, merkezi klima, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, balkon, saç kurutma makinesi mevcuttur.Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Deluxe Oda

Otelimizin deluxe odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Deluxe odalarımızda çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak bulunmakta olup 3 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 35 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 174 deluxe odamız mevcuttur. Odalarda lcd tv, merkezi klima, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, balkon, saç kurutma makinesi mevcuttur.Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Corner Suit

Otelimizin corner suit odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup 2 oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Corner suit odalarımızda çift kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup 4 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 64 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 16 corner odamız mevcuttur. Odalarda lcd tv, merkezi klima, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, balkon, saç kurutma makinesi mevcuttur.Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Havuz ve Eğlence

Otelimiz Spa merkezinde uzman masörlerimiz tarafından aromatik karışımlar ile masaj yapılmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz çeşit çeşit masajdan dilediklerini seçip yaptırabilir günlerin verdiği yorgunluğu üzerinizden atabilirsiniz. Ayrıca otelimizde dünyaca ünlü çamur banyoları da bulunmaktadır. Birçok hastalığın tedavisinde olumlu sonuçlar veren çamur uygulamalarından dileyen misafirlerimiz yaptırabilirler. Bunların yanında otelimizde aile banyolarımızda bulunmaktadır. Ayrıca ücretli olarak bebek bakım hizmeti ve doktor mevcuttur.

Otelimiz konuklarına sunduğu aktivite imkanları ile onlara dolu dolu bir tatil vadediyor. Konuklarımız otelimiz spa merkezinde bulunan geleneksel Türk hamamı, sauna, buhar odaları, tuz odaları, jakuzi, kar çeşmesi ve şok havuzlarından ücretsiz faydalanabilir farklı deneyimler yaşayarak yenilenebilir, günlerin yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Düzenli olarak spor yapan misafirlerimiz fitness centerımız da sporlarına kaldıkları yerden devam edebilirler. Ayrıca otelimizde spor sahaları, masa tenisi ve bilardo gibi aktivite imkanları ve bunun yanında küçük misafirlerimiz içinde oyun salonlarımız bulunmaktadır.

Diğer Aktiviteler  24 Saat Resepsi̇yon Hi̇zmeti̇ Ve Oda Servi̇si̇  Bay Kuaför  Bayan Kuaför  Fotoğrafçi  Alişveri̇ş Satiş Üni̇teleri̇  Market  Doğal Kozmeti̇k Satiş Üni̇tesi̇  Busi̇ness Center Hi̇zmetleri̇  Fi̇tness Center  Bay Termal Spa Merkezi̇  Bayan Termal Spa Merkezi̇  Termal Açik&kapali Havuz  Termal Kapali Havuzlar  Termal Olmayan Açik&kapali Havuz  Aqua Park Su Kaydiraklari  Bayanlara Özel Kapali Havuz  Kapali Çocuk Havuzu  Açik Çocuk Havuzu  Aromaterapi̇  Jakuzi̇ler  Doğal Organi̇k Saunalar  Tuz Odalari  Çamur Odalari  Hamamlar  Kar Çeşmeleri̇  Masaj Odalari  Özel Ai̇le Banyolari  Di̇nlenme Alanlari  Uzakdoğu Terapi̇leri̇  Güzelli̇k & Ci̇lt Bakim Esteti̇syeni̇  Vi̇tami̇n Bar  Snack Bar & Kafeterya  Lobby Bar  Kurutemi̇zleme Ve Çamaşirhane Hi̇zmetleri̇  Teni̇s Ve Basketbol Oyun Alani  Açik Fi̇tness Alani  Açik Çocuk Oyun Parki  Bi̇lardo Ve Eğlence Merkezi̇  Mi̇ni̇ Klüp  Ki̇tap Okuma Alani  Oyun Salonu  Alakart Osmanli Restaurant  Cafe Türk  Bay & Bayan Mesci̇d  Toplanti Salonlari

Yeme İçme Konsepti

Otelimiz Yarım Pansiyon Plus ve Tam Pansiyon Plus konseptleri ile hizmet vermektedir. Sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerinin sunulduğu restaurantımız 750 kişi kapasiteli olup yemekleri usta aşçılarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Konuklarımız için her öğünün ziyafete dönüştüğü restaurantımızda eşsiz lezzetteki yemekler sizleri bekliyor. 

SAFRAN TERMAL KONSEPT BİLGİLERİ 
Yarım Pansiyon Plus : Sabah Kahvaltıları ve Akşam yemeklerinden oluşan konseptte, kahvaltılara çay, kahve ve su ücretsiz olarak dahildir. Akşam yemeğinde alınan ayran ve meşrubat konsepte ücretsiz olarak dahildir. Lobby alanında her gün 15:00-17:00 arası çay-kahve ve diğer zengin ikramlar ücretsizdir. Yine Lobby Kısmında 08:00 – 23:00 saatleri alınacak Çay, Su, Nescafe, ve bitki çayları ücretsiz olarak servis edilecektir. 

Tam Pansiyon Plus : Sabah Kahvaltıları, Öğlen ve Akşam yemeklerinden oluşan konseptte, kahvaltılara çay, kahve ve su ücretsiz olarak dahildir. Öğlen ve Akşam Yemeğinde alınan Ayran ve Meşrubat konsepte ücretsiz olarak dahildir. Lobby alanında her gün 15:00-17:00 arası çay-kahve ve diğer zengin ikramlar ücretsizdir. Yine Lobby Kısmında 08:00 – 23:00 saatleri alınacak Çay, Su, Nescafe, ve bitki çayları ücretsiz olarak servis edilecektir.

Ala Carte Restorant

Osmanlı A la carte restaurantımız 100 kişi kapasite olup Türk mutfağının en güzel örnekleri Türk sofra kültürünü yaşatarak sunulmaktadır.

Cafe - Barlar

Otelimizde birbirinden farklı konseptler de toplamda 3 adet cafe&bar bulunmaktadır.

Snack Bar: Otelimiz -1. katında havuzların yanında bulunan Snack Bar 80 kişi kapasitelidir.

Cafe Türk: Otelimiz Lobby katında bulunan Cafe Türk 200 kişi kapasitesi ile hizmet veren Cafe Türk te günün belirli saatlerinde canlı müzik yapılmaktadır.

Lobi Bar: 250 kişi kapasiteli Lobby barda bütün bir günün yorgunluğunu kahvenizi yudumlarken atabilirsiniz.

Otel Özellikleri

Konaklama Tipi

Tam Pansiyon
Yarım Pansiyon

Otel Özellikleri

Çamaşırhane Servisi
Kapalı Yüzme Havuzu
Kuaför
Kablosuz İnternet
Alacarte Resturant
Fitness Merkezi
Toplantı Odası
Aquapark
Hamam & Sauna
Tuz Odası
Masaj (Ücretli)

Çocuklar için

Çocuk Kulübü
Çocuk Parkı

Spor Aktiviteleri

Bilardo
Tenis Kortu
Masa Tenisi

Otel Teması

Aileler
Balayı Çiftleri
Büyük Gruplar
Muhafazakar