Kapat

Oda Listesi

Seçilen tarih aralığında müsait oda bilgisi bulunamamıştır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

0850 707 0 700

Otel Açıklamaları

Genel Özellikler

Tarihimiz ve Lokasyon

Otelimiz Kurulduğu Günden Beri; Uygun Fiyatları ve Kaliteli Hizmet Anlayışı ve de Siz Değerli Misafirlerimizin Katkılarıyla Her Geçen Gün Kendini Yenileyerek Antalya'da parlayan bir yıldız oldu.

Antalya'nın gözde plajlarından Konyaaltı Plajına 150 mt. mesafede olup,İstanbula 700; Ankara'ya 500 km,Konya'ya 290 km; Antalya havalimanına 17 km. Mesafededir. Otobüs terminaline 7 km, Şehir merkezine ise 6 km uzaklıktadır.

 

Otelimizde 36 Oda, 80 Yatak, 24 Saat Sıcak Su, Havuz, Bar, Bahçe,Açık ve Kapalı Retaurant, Spleet Klima,  TV, Uydu Yayını, Wireless İnternet Bağlantısı, Buzdolabı, Elbise Dolabı Denize 150 Metre Mesafe, Açık Büfe Kahvaltı, ve Akşam Yemeği, Otopark ve Güvenlik Sistemi Mevcuttur.Otelimizde uygun fiyatlara aylık oda verilir

Oda Özellikleri

Odalarımızda Seçiminize Göre1 Adet Çift Kişilik 2 Adet Tek Kişilik; 2 Adet Tek Kişilik yada Bir Adet Çift Kişilik Ortopedik Yatak. Buzdolabı MiniBar, 24 Saat Sıcak Su, Spleet Klima, TV, Uydu Yayını, Wireless İnternet, Elbise Dolabı, 24 saat Oda Servisi, Açık Büfe Kahvaltı, Akşam Yemeği, Havuz, Otopark ve Kameralı Güvenlik Sistemleri ile her türlü rahatınız düşünülerek tasarlanmıştır.

Plaj Özellikler

Otelimiz Antalyanın En Gözde Plajı Konyaaltı Plajına 150 m Mesafededir. Gününüzü Cam Mavisi Akdenizin Sularında ve Kumdan Oluşan Plajlarında Dinlenerek Yüzerek ve Eğlenerek Geçirebilirsiniz.

Ayrıca Düzenlenen Yat Turlarına, Su Altı ve Su Üstünde Yapılabilen Su Sporları Aktivitelerine Katılabilir; Gecelerinizide Antalya'nın Hareketli Gecelerinde Eğlenerek Değerlendirebilirsiniz.

Otel Özellikleri