Maltepe, Dragos Tepesi'nde bulunan MAC Hotel Vazo Kule; İstanbul'un Anadolu Yakası'nda iş merkezlerinin, populer alışveriş merkezlerinin arasında yer alıyor.

Şehrin eğlence, turistik yerlerine MAC Hotel Vazo Kule'nin çok yakınında yer alan metro ve diğer toplu taşıma araçları ile misafirlerimiz kolayca ulaşabiliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 30 dk mesafede olan MAC Hotel Vazo Kule, eşşiz Adalar manzarası ile misafirlerini ağırlıyor.

Anadolu İstinaf Mahkemesi ve Maltepe Alışveriş Merkezi'ne 5 dk yürüme mesafesinde olan otelimiz, Dragos Cevizli Sahil ve minibüs caddesine de 5 dk mesafededir. 

Kadıköy, Üsküdar gibi şehrin popüler noktalarına sadece 30 dk mesafede bulunan otelimize metro istasyonuna sadece 5 dk yürüyüz mesafesindedir.

 

MAC Hotel Vazo Kule; tüm ihtiyaçlara cevap veren modern odaları, şık yiyecek içecek alanları, fitness merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları, toplantı odaları ile iş seyahatleri ya da eğlence amaçlı konaklamalar için misafirlerinin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılayan hizmetler sunmaktadır.

 

Şehrin eğlence, turistik yerlerine MAC Hotel Vazo Kule'nin çok yakınında yer alan metro ve diğer toplu taşıma araçları ile misafirlerimiz kolayca ulaşabiliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na sadece 30 dk mesafede olan HolidayMAC, eşşiz Adalar manzarası ile misafirlerini ağırlıyor. Anadolu İstinaf Mahkemesi ve Maltepe Alışveriş Merkezi'ne 5 dk yürüme mesafesinde olan otelimiz, Dragos Cevizli Sahil ve minibüs caddesine de 5 dk mesafededir.