Kapat

Oda Listesi

Seçilen tarih aralığında müsait oda bilgisi bulunamamıştır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

0850 707 0 700

Otel Açıklamaları

Genel Özellikler

Alanya, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'deki Antalya iline bağlı bir turizm ilçesidir. Antalya Şehir merkezine uzaklığı 135 kilometredir. Türkiye'nin güney sahillerinde bulunan Alanya, 1.598,51 km2 km2'lik bir alana sahiptir ve nüfusu (2011 nüfus sayımına göre) 248.286'dır (ilçe merkezi 103.673). Nüfusun büyük çoğunluğu Türk'tür. Bölgede 10 bin kadar ise Avrupa'lı vardır.

Alanya ilçesi idari olarak Antalya iline bağlıdır, Alanya Belediyesi ve ilçesi de Antalya Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanına girmiştir.

Stratejik konumu bakımından Akdeniz'in kıyı kesimlerinde küçük bir yarımada şeklindedir. Kuzeyinde Toros Dağları uzanır. Alanya tarih boyunca, , Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi imparatorluklar için Akdeniz'de önemli bir kale vazifesi görmüştür. Selçuklu zamanında, I. Alaeddin Keykubad yönetimi altındaki bölge, jeopolitik bir önem kazanmıştır. Şehrin bugünkü sembollerinden Kızıl Kule, tersane ve Alanya Kalesi bu dönemde yapılmıştır.

Bölgede Akdeniz ikliminin özellikleri görülmektedir. Kışın ılık ve yazın sıcak geçer. Turizm açısından Türkiye'de yüzde dokuzluk bir paya sahipken Yabancıların Türkiye'de mülk alımında ise yüzde otuzluk bir paya sahiptir. Turizm, özellikle 1958'lerden sonra gelişmeye başlayarak, ilçedeki en etkin iş kolu haline gelmiş ve bu durum bölgede nüfus artışını meydana getirmiştir. Sıcak iklimi sayesinde birçok sportif faaliyet ve kültürel etkinliğe elverişlidir. İlçenin belediye başkanlığını 1999 yılından beri Hasan Sipahioğlu yapmaktadır

Oda Özellikleri

2 Yatak odalı Suit

4 ve 5 kişilik yatak odası, 2 kanepeli Oturma Odası, klimalar (iki yatak odasında ve oturma odasında), SAT LCD TV, telefon, banyo ve WC, saç kurutma makinesi, kasa,  mikrodalga fırın, ekmek kızartma makinesi, kahve makinesi, su ısıtıcısı - elektrikli çaydanlık, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi, ütü ve ütü masası, buzdolabı (350lt), balkon, masa, sandalye ve malzemesi olan mutfak bulunmaktadır.

1 Yatak odalı Suit

2 kişilik yatak odası, 2 kanepeli oturma odası, klimalar (yatak odasında ve oturma odasında), SAT LCD TV, telefon, banyo ve WC, saç kurutma makinesi, kasa,  mikrodalga fırın, ekmek kızartma makinesi, kahve makinesi, su ısıtıcısı - elektrikli çaydanlık, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi, ütü ve ütü masası, buzdolabı (350lt), balkon, masa, sandalye ve malzemesi olan mutfak bulunmaktadır.

2 Yatak odalı çatı Suit

4 kişilik yatak odası, 2 kanepeli Oturma Odası, Şezlong ve duş bulunan geniş balkon, klimalar (iki yatak odasında ve Oturma odasında), SAT LCD TV, telefon, banyo ve WC, saç kurutma makinesi, kasa,  mikrodalga fırın, ekmek kızartma makinesi, kahve makinesi, su ısıtıcısı - elektrikli çaydanlık,  bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi, ütü ve ütü masası, buzdolabı (350lt), balkon, masa, sandalye ve malzemesi olan mutfak bulunmaktadır.

1 Yatak odalı çatı Suit

2 kişilik yatak odası, 2 kanepeli oturma odası, Şezlong ve duş bulunan geniş balkon, klimalar (yatak odasında ve oturma odasında), SAT LCD TV, telefon, banyo ve WC, saç kurutma makinesi, kasa,  mikrodalga fırın, ekmek kızartma makinesi, kahve makinesi, su ısıtıcısı - elektrikli çaydanlık, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi, ütü ve ütü masası, buzdolabı (350lt), balkon, masa, sandalye ve malzemesi olan mutfak bulunmaktadır.

Havuz ve Eğlence

Havuz

Havuzun toplam alanı 350 m² ve havuz alanı 125 m²’dir. Ayrıca çocuk bölümü de mevcuttur. Şemsiyeler, şezlonglar ve jakuzi ücretsizdir.

Eğer isterseniz, Green Garden Apart Otel’in Büyük Havuz’unu ve Aquapark’ını tercih edebilirsiniz.

Yeme İçme Konsepti

Restoran

Ana Restoranımızda açık büfe sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği ( çocuk ve diyet menüsü ile birlikte ) sunulmaktadır. Zengin, açık büfelerimiz sizler için hazırlanan showlar ile hem damaklarınıza, hem gözlerinize hitap edecek. Sıcak, soğuk ve tatlı büfelerindeki özel sunumlarımızla, sizleri ziyafete davet ediyoruz.


Green Garden Apart ta bulunan tüm etkinlik ve olanaklar yaz dönemi için geçerlidir.

Fotoğraflar   Olives Brasserie

Olives Brasserie size, zengin şarap ve bira seçenekleri ile tamamlayacağınız, klasik ve modern tatlar da dahil olmak üzere, Türk ve Dünya mutfağını kombinleyen bir menü ve huzurlu bir ortam sunuyor.


Green Garden Apart ta bulunan tüm etkinlik ve olanaklar yaz dönemi için geçerlidir.

  Plaj Snack

Kolay aperatif alternatiflerini bulabileceğiniz en doğru adres.


Green Garden Apart ta bulunan tüm etkinlik ve olanaklar yaz dönemi için geçerlidir.

  Bar

Havuz Bar ve Plaj Bar’da ister sıcak ister soğuk içeceklerin tadına varacaksınız.

Eğer isterseniz, Green Garden Apart Otelimiz’in bünyesinde bulunan Palm Bar, Aqua Bar, Lobby Bar ve Ginger Bar’ı tercih edebilirsiniz.

Plaj Özellikler

Green Garden Suite Otel’in ana binasına 200 metre uzaklıkta, kumlu halk plajı mevcuttur. Plajda bulunan şemsiyeler ve şezlonglar ücretlidir. 

Otel Özellikleri

Yiyecek ve İçecekler

Herşey Dahil Hizmet

Uygunluk

Aileler
Balayı çiftleri
İş gezileri