Kapat

Oda Listesi

Seçilen tarih aralığında müsait oda bilgisi bulunamamıştır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

0850 707 0 700

Otel Açıklamaları

Genel Özellikler

Ekinata Grand Toprak Hotel 26.500 metrekare alan üzerine kurulu olup , tesisimizde toplamda 130 standart, 4 King Suit, 5 suit oda mevcuttur ve 350 yatak kapasitesine sahiptir. Konum olarak Bayraktepe mevkii Sarıkamışta'dır. Sarıkamış şehir merkezine 4 km, Kars'a 60 km, Erzurum havaalanına 170 km uzaklıktadır.

Oda Özellikleri

Standart Oda

118 adet standart oda mevcut olup daireler 32 m2 ‘dir. Otelimizin standart ve connection odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır ve connection odalar 2 standart odanın ara kapı ile birleşmesinden oluşmaktadır.

Standart odalarımızda çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup yatak ilavesiyle 3 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar otelin dağ ve pist tarafına cephe olup, yaklaşık 32 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 118 standart, 11 connection odamız mevcuttur. Standart Odalarımızda tv, uydu yayını, balkon, oturma grubu, yangın alarm sistemi, müzik yayını, kasa, mini bar ve banyoda saç kurutma makinesi, küvet, telefon mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır.

Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Junior Suit

En az 2 yetişkin, en fazla 4 yetişkin ya da 3 yetişkin + 1 çocuk şeklinde konaklanabilir. 6 adet Junior Suit oda mevcuttur. Standart odalardaki tüm özelliklere sahip 2 ayrı oda toplam 65 m² dir ( yatak odası + oturma odası ), maksimum konaklama 5 pax, tv, mutfak, yemek masası, oturma grubu, 1 adet wc, küvetli banyo, telefon, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Köşe Oda

En az 2 yetişkin, en fazla 4 yetişkin ya da 3 yetişkin + 1 çocuk şeklinde konaklanabilir. 11 adet Köşe Oda mevcuttur. Standart odalardaki tüm özelliklere sahip 2 ayrı oda toplam 65 m² dir ( yatak odası + oturma odası ), maksimum konaklama 5 pax, tv, mutfak, yemek masası, oturma grubu, 1 adet wc, küvetli banyo, telefon, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.
Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Suit Oda

5 adet suit oda mevcut olup daireler 60m2’dir. Suit odalarımız 1 adet yatak odası ve 1 adet salondan oluşmakta olup olup 6 kişiye kadar konaklama imkanı vardır. Odalar pist ve dağ tarafına cephe olup, yaklaşık 65 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 5 suit odamız mevcuttur.

Suit odalarımızda 1’i plazma 2 adet tv, uydu yayını, merkezi ısıtma, kasa, mini bar, mutfak, deri oturma grubu, yemek masası ve banyoda saç kurutma makinesi, duşa kabin, jakuzi mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır.

Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

King Suit

En az 2 yetişkin, en fazla 4 yetişkin ya da 3 yetişkin + 1 çocuk şeklinde konaklanabilir. 4 adet Kral Suit oda mevcuttur. Standart odalardaki tüm özelliklere sahip 2 ayrı oda toplam 65 m² dir ( yatak odası + oturma odası ), maksimum konaklama 5 pax, tv, mutfak, yemek masası, oturma grubu, 1 adet wc, küvetli banyo, telefon, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Havuz ve Eğlence

KENDİNİZİ ŞIMARTIN…

Şehir hayatının stresinden ve yoğunluğundan uzaklaşmak, iş hayatının vücudumuzda yarattığı zararlı etkileri  en aza indirmek isteyen herkesin mutlaka yerine getirmesi gereken bu aktiviteleri usta eğitmen ve güleryüzlü personeller ile sizlere sunmaktan  gurur duyuyoruz. Kendinize yeni bir yaşam kalitesi belirleyip,bedeninizin dinlenmesi için ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayın. Özellikle spor salonu konusunda misafirlerimizin isteklerine uygun çalışmalar yapmakta, vitamin bar hizmetimiz ile sağlıklı yaşamı desteklemekteyiz..

FİTNESS HİZMETLERİMİZ

Uzman fitness eğitmenimizle birlikte her kişiye ve belirlenen amaca göre antrenman programları düzenlenir. Bu sayede kişiler kendilerini psikolojik olarak daha iyi ve zinde hissederken aynı zamanda pek çok hastalıklardan uzak kalarak formda bir vücuda sahip olurlar.

 • Koşu Bandı
 • Bisiklet
 • Dumbbell Programları
 • Kademeli Halter Programı

TÜRK HAMAMI

Türk hamamı geleneğindeki ilk aşamayı oluşturan ‘kese’, vücudun yoğun ter atmasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir. Kese, derinin gözeneklerinde birikmiş olan toksik maddeleri çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve pürüzleri giderir.

Köpük Masajı ise; vücudun doğal sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan eşsiz rahatlatıcı masajdır.

 • Relaks Salonu
 • Sauna
 • Buhar Banyosu
 • Jakuzi
 • Süt Banyosu
 • Şok Havuzu
 • Masaj Odaları

MASAJ HİZMETLERİ

Kas yenilenmesi, stres yönetimi, esneklik, dolaşım ve rahatlama ile ihtiyacınız olan masaj keyfi EKiNATA GRAND TOPRAK HOTEL ‘de.

THAİ MASAJI

Tayland’da 2.500 yıldan bu yana yapılan ve Tayland’ın geleneksel şifa sanatlarından bir tanesi olan Thai masajının temel yapısını Hint Yoga ve Çin’in geleneksel tıbbı oluşturmaktadır. Thai masajı, Uzakdoğu felsefesi ve bilgisi ışığında, tamamıyla doğal ve insan sağlığını hem zihinsel hem de bedensel yönden iyileştirmeyi amaç edinen bir uygulamadır. Teknik olarak; vücuttaki enerji akış dengesini sağlamak için enerji kanalları üzerinde bulunan noktalara pres ve eklem esnekliği ve hareketliliğini sağlamak için pasif yoga hareketlerini kapsamaktadır.

TAŞ MASAJI

Yin Huan Yong tarafından Uzak Doğuda 3500 yıl önce keşfedilen taş masajı bilenen en eski terapi yöntemlerinden birisidir. Faydalı Minerallere sahip taşların ısıtıp bedene temas ettirmek suretiyle yaplmaktadır.

 • Metabolizmayı hızlandırır
 • Toksin atılımına yardımcı olur.
 • Bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar.
 • Hücrelerin Oksijenlenmesini sağlar.
 • Beraberinde kullanılan ürünleri(Aromatik yağlar) emilimini arttırır.
 • Ağrı azaltıcıdır.

BALİ MASAJI

Rahatlatıcı ve dengeleyici…

Vücuttaki enerji noktaları üzerine tatbik edilen etkili baskılar; yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleri ile birlikte yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlere etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini; tüm iç sistemlerin birbirleri ile bütünleşmesini sağlar. Bu masaj sırasında kullanılan doğal yağlarla birlikte kaslarda oluşan gerginlik giderilir, enerji seviyesi yükselerek dengelenir, tüm vücut ve zihinde olağan üstü bir rahatlama elde edilir.

AROMATERAPİ

Her bitkisel öz yağın belirli özel bir işlevi vardır. Kimi öz yağlar rahatlatırken, kimileri de toksin atmak suretiyle canlandırır. Aromaterapi, masajın rahatlatıcı etkisi ile öz yağların iyileştirici özelliklerini birleştirir. Bitkisel öz yağlar, yüzü ve saçı da içeren tüm vücuda değişik masaj teknikleriyle uygulanır.

BAL MASAJI

Bal masajı vücuttaki ödemi dağıtır, kireçlemeyi giderir.

Panik atak hastalıklarına da iyi gelir. Vücutta biriken yağları kırar ve kronik kas ağrılarını giderir.

MEDİKAL MASAJ

Medikal masaj tıbbi masaj olarak da adlandırılır. İyileştirici özelliği bulunan medikal masaj hastaya doktor tarafından önerilir. Hasar gören ve yorgun düşen organın normal düzenine dönmesini sağlamak amacıyla uygulanan medikal masaj, kişinin yaşam kalitesini arttırmayı sağlar. Fizyolojik yararlarının yanı sıra psikolojik destek de sunar.

YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU

Kar yağışı manzarası eşliğinde  kendinizi sabah 08:00 ile gece 22:00 saatleri arasında sıcak suyun yerçekimi kuvvetine bırakın.

Siz keyfinizi yaşarken çocuklarınız da Çocuk Havuzu’nda güvenli bir şekilde eğlensizler.

SAUNA

Sauna, derideki kılcal damarları genişletir ve kan basıncınızı dengeler. Vücut ısınız 1-2 derece artarak mikrop ve virüslere karşı savunma sisteminizi güçlendirir. Hasta iken veya olmak üzereyken sauna ilaç vazifesi görecektir.

Spor aktiviteleri sonrası sauna, yorgunluğunuzu atacağınız en uygun yerdir.

VİTAMİN BAR

Bakımınız sonrasında sizler için özel olarak hazırlanmış dinlenme odalarımızda uzanıp rahatlayabilir, vitamin barımızda hazırlayacağımız sıcak ve soğuk içecek ikramlarımızla sessizliğin ve huzurun tadını çıkartabilirsiniz.

OYUN SALONU

Bilardo

Masa Tenisi

Squash

Yeme İçme Konsepti

KRİSTAL ANA RESTORAN

Ekinata Grand Toprak Hotel tam pansiyon plus sistemde hizmet vermektedir.250 kişilik Kristal Ana Restoran'da sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi açık büfe şeklinde alabilirsiniz. Dünya Mutfağından farklı pişirme teknikleriyle hazırlanan zengin içerikli yemek çeşitleri, diyetinize uygun menüleri, şıklığı ve hizmet kalitesiyle favoriniz olacak.

*Yemekler esnasında alınan alkollü ve alkolsüz yerli içecekler ücretsizdir.

A'LA CARTE RESTORAN

Çam ormanının huzur veren manzarası eşliğinde Ala Carte Restaurant’da Türk ve dünya mutfağından lezzetli sunumlarla kaliteli bir akşam yemeği deneyimi yaşayacaksınız.

*A’ la Carte restoranlar ücretlidir (kişi başı servis ücreti alınmaktadır).

CAFE - BARLAR

Tesisimizde Snack Bar, Lobby Bar, Teras Bar ve Disco Barda her türlü içeceği bulabilirsiniz.Cafe Patisserie'de çay kahve içip kurabiye ve pastalardan tadabilirsiniz.

Otel Özellikleri

Otel özellikleri

Çamaşırhane Servisi
Kapalı Yüzme Havuzu
Kuaför
Oda Servisi
Sigara İçilmeyen Odalar
Toplantı Odası
Emanet Kasa

Yiyecek ve İçecekler

Herşey Dahil Hizmet

Sağlık / Spa

Hamam
Masaj

Spor tesisleri

Bilardo
Masa Tenisi

Uygunluk

Aileler
Balayı çiftleri
Bekarlar
Büyük gruplar
İş gezileri
Kış sporu tutkunları