Kapat

Oda Listesi

Seçilen tarih aralığında müsait oda bilgisi bulunamamıştır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

0850 707 0 700

Otel Açıklamaları

Genel Özellikler

İSTANBULDA KALİTE VE KONFOR

Damatris Palace Hotel olarak size en iyi kaliteyi ve konforu sunmak önceliğimiz. Evinizdeki konforu deneyimleyebileceğiniz otelimize sizde bekliyoruz. Bir çok sosyal aktivite ve hizmeti sizlere sunuyoruz. Deneyimli takımımız modern ve rahat odalarımızda sizlere hizmet etmekten şeref duyuyoruz. Kendinizi iyi hissetmeniz için her şeyi yaparız.

Size Özel Hizmetler Değerli Misafirimiz,

Tarihi geçmişi 578 yılına dayanan Sancaktepe nin, ‘İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı’ olarak bilinen,Damatris Sarayından aldığı isim ile günümüzün Beş yıldızlı Damatris Palace Hotel olarak hizmete girmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.
Anadolu yakasının, en önemli sanayi, ticaret ve iş merkezlerine yakınlığı ile aynı zamanda yerleşim alanı olarak yıldızlaşmakta olan Sultanbeyli, Samandıra, Sancektepe de bölgenin tek konsept oteli olma özelliğini taşıyan Damatris Palace Hotel, tarihi özellikleri ile adına değer katarak kaliteli, şık ve prestijli bir mekan olarak hizmete girmiştir.

Geçmişe bakıldığında hangi tarih aralığında olursa olsun dönemin insanları herzaman içinde bulundukları şartlara yönelik olarak konaklama ihtiyacı içinde olmuşlardır.Tarihi DAMATRİS SARAYI da Bizans Komutanların en önemli dinlenme sarayı olarak yapılmış ve uzun yıllar Komutanların İstanbul’a gelmeden önce konakladığı saray olarak kullanılmıştır.
Günümüz koşullarında ise çağın ve gelişen bölgenin ihtiyacına yönelik olarak tasarlanan Damatris Palace Hotel , eşsiz konseptiyle rahat bir konaklama imkanı bulacağınız özelliği taşımaktadır.
Uluslararası Sabiha Gökçen Havaalanına yakınlığı sebebi ile konaklamalarınızda tercih edebileceğiniz bir konumda olan otelimiz, size özel ayrıcalıklı imkanları, güleryüzlü personeli ile üst düzey hizmet kalitesini bir arada bulabileceğiniz bir mekandır.
Otelimizde konakladığınız süre içerisinde, sizleri evinizde gibi hissettirecek temiz,bakımlı ve düzenli bir ortamda sizlerin ve misafirlerinizin rahat bir konaklama imkanı bulacağı Damatris Palace Hotel de , Damak tadınıza en uygun son derece lezzetli,Türk ve Dünya mutfaklarından örneklerin yer aldığı menülerimizle tanışacağınız restorantımızda, birbirinden güzel yemeklerimizle,şık bir mekanda keyifli yemek yeme imkanı bulacaksınız.
Damatris Palace Hotel 220 kişilik restorantı, 600 kişilik balo salonu ile her türlü yemekli organizasyonlarınızda, özel gün ve gecelerinizde, profesyonel organizasyon ekibi ile davetlerinize ev sahipliği yapacaktır.
Düğün, kına,nişan,nikah seremonisi,baby shower, organizasyonlarınız için şık salonlarımızla, lezzetli ikramlarımızla ve özel fiyatlarımızla hayatınızın en özel gününde Damatris Palace ayrıcalığıyla misafirimiz olacaksınız.
Otelimizde düzenleyeceğiniz eğitim, seminer, konferans ve benzeri etkinliklerinizde otelimizin toplantı salonlarından ve profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
İş yaşamının tam merkezinde olmasına karşın İstanbul’un trafik koşullarından uzak, kısa sürede ulaşacağınız ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak özenle hazırlanmış dekorasyonu ile sizi saracak, başarılı ve unutulmaz kongre, sergi, fuar, toplantı, gala yemeği, aynı zamanda teknolojinin tüm olanaklarından yararlanabileceğiniz şekilde dizayn edilen otelimiz, iş toplantılarınıza önemli derecede ev sahipliği yapacaktır.
Otelimizin en önemli Vizyonu;
Bölgemizde, Otel işletmeciliğinde, değerlerimizi koruyarak, tek ve öncü işletme olmanın bilinciyle, bölgenin iş, toplantı, konaklama ihtiyaçları ve banket organizasyonlarına yönelik ihtiyaçlarına, beş yıldız standartlarında cevap vermek ve misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.
Otelimizin misyonu;
Turizm sektöründe, sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, bölgemizde güvenilir, prestijli ve kaliteli bir marka olmaktır.
Otelimizin en büyük sorumluluğu, Turizm sektörünün çağdaş, gelişen dünyanın beklentilerine ve değişen misafir profillerine uygun olarak yeni yönetim ve hizmet politikaları oluşturmak ve üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
İSTANBUL’UN ANADOLU’YA AÇILAN KAPISI Damatris Palace Hotel
sizlere ve misafirlerinize ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyar.

Saygılarımızla
With Best Regards

 

Oda Özellikleri

Tarihi Damatris Sarayına karşı 10.000 metrekare alan üzerine inşaa edilen Damatris Palace Hotel beklentilerinizin de üstünde, son derece geniş, rahat kullanımlı ve şık oda seçenekleri ile konaklama yapabileceğiniz özel bir mekandır.

Otelimiz, 13 Executve Oda (Balkonlu), 15 Comfort oda, 5 Deluxe oda, 2 Connection oda, 2 Suit oda 1+1 , 105 Standart oda seçenekleri ile 142 oda ile hizmet vermektedir.

Otel Özellikleri

Yiyecek ve İçecekler

Oda Kahvaltı

Uygunluk

Aileler
Balayı çiftleri
İş gezileri