Kapat

Oda Listesi

Seçilen tarih aralığında müsait oda bilgisi bulunamamıştır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

0850 707 0 700

Otel Açıklamaları

Genel Özellikler

Tarihi, kültürü ve doğasıyla Kemer'in en güzel köşelerinden Beldibi'nde; her yaştan misafirimize samimi ve sıcak bir ortam oluşturarak, farklı kültürler ve yaşam tarzlarıyla yetişen her bireyin farklı istek ve beklentileri olacağı bilinciyle, mükemmelliyetçi hizmet anlayışımızla tatilinize değer katıyoruz.Yemyeşil ormanlarla ve Akdeniz'in muhteşem deniz manzarasıyla karşı karşıya olduğunuz otelimizde amacımız, misafirlerimizin beklentilerini kusursuz hizmet anlayışıyla karşılamaktır.

MİSYONUMUZ
  • İçten gelen gerçek konukseverlik ile her yaştan misafirimize samimi ve sıcak bir ortam oluşturmak,
  • Her misafirimizin kendine özgü istek ve talepleri olduğu bilinciyle onları anlamaya çalışmak ve pozitif yorumlamak,
  • Benzerliklerimiz ve farklılıklarımızla bir bütün olduğumuz inancıyla, hem yerel, hem de küresel topluluklara etkin olarak katkı sağlamak,
  • Çalışanlarımızın motive edilmesi ve sorumluluk duygusuyla, misafirlerimizin beklentilerini en yüksek seviyede karşılamak,

Oda Özellikleri

Standart TWIN Oda

Bu odamızın içerisinde; televizyon, klima, sıcak su kullanabileceğiniz duş ve tuvalet bulunmaktadır. Bu odamız iki kişiliktir. Rezervasyon sırasında oda ve yatak tipini seçebilirsiniz. Fiyatlarımıza konaklamanın yanı sıra zengin menüsüyle açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği de dahil edebilirsiniz. Her oda tipimizinde içinde klima vardır.

     TWN: 2 adet tek kişilik yatağa sahip klimalı oda

     Hotel odalarımızda havlu, şampuan ve saç kurutma makinesi gibi hizmetler bulunmaktadır.

Standart TRPL Oda

  Bu odamızın içerisinde; televizyon, klima, sıcak su kullanabileceğiniz duş ve tuvalet bulunmaktadır. Bu odamız üç kişiliktir. Rezervasyon sırasında oda ve yatak tipini seçebilirsiniz. Fiyatlarımıza konaklamanın yanı sıra zengin menüsüyle açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği de dahil edebilirsiniz. Her oda tipimizinde içinde klima vardır.

     TRPL: 3 adet tek kişilik yatağa sahip klimalı oda

     Hotel odalarımızda havlu, şampuan ve saç kurutma makinesi gibi hizmetler bulunmaktadır.

Yeme İçme Konsepti

En taze sebzelerin eşsiz tatlara dönüştüğü, yediğiniz anda damağınızda bıraktığı hiçbir lezzeti unutamayacaksınız. Her biri kendi dalında rakipsiz şeflerimizin hazırladığı menümüz her kalemde tarifsiz lezzet deposudur. Ayrıca kullanılan her malzeme özenle seçilir. Özellikle elle yoğrularak açılmış hamurun üzerine serpilen malzemeler sevgiyle harmanlanmış iç harcıyla ile buluşur, taş fırında ve odun ateşinde pişen pidelerimiz... Yanı sıra lezzetinde tarifi mümkün olamayan çorbalarımızı da yanında fırında yapılan sıcak, dumanı üstünde ekmeklerimizle denemenizi tavsiye ederiz.

     Balık çeşitlerimiz bambaşka bir damak zevkidir. Restaurantımıza uğramadan, tatlarımıza bakmadan asla ve asla karar vermeyin deriz. Çünkü masanıza bilgi, deneyim; özenle seçilmiş lezzetler, farklı anlayışlar ve modern sunumlarla renk katıyoruz.

Otel Özellikleri

Yiyecek ve İçecekler

Herşey Dahil Hizmet

Uygunluk

Aileler
Balayı çiftleri
İş gezileri