Kapat

Oda Listesi

Seçilen tarih aralığında müsait oda bilgisi bulunamamıştır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz

0850 707 0 700

Otel Açıklamaları

Genel Özellikler

Değerli Misafirlerimiz,

Ailenizle birlikte yorgunluğunuzu atacağınız  helal ultra herşey dahil  tatil konseptimizle,
Al Bahir Deluxe Hotel’in 
seçkin personeli, siz değerli misafirlerimize, bedenen ve  ruhen dinlenme zevkini yaşatacaktır.
Ömrümüz bir hayat kasırgası içinde geçerken, bir gölgelikte ruhumuzu dinlendirmek  için,  mütemadiyen  vakit ve yer ararız.

Al Bahir Deluxe Hotel’in
siz değerli misafirlerimize sunduğu  mekan ve hizmetler, gönüllerinizle hesaplaşarak  ruhunuza nadide  ikramlar bahşetmenize imkan sağlar.
Kur'ân-ı Kerîm'in beyanıyla, Allah insana Kendi Ruhu' ndan üflemiştir. Bu yüzden ruh zaman ve mekân üstüdür, ölümsüzdür, bâkîdir.

Beden kaydı altına girdiği bu dünya onu zaman ile de sınırlar. Beden kaydından kısmen ve gayr-i iradî olarak kurtulduğu rüya ve yakaza hali gibi durumlarda, zaman ve mekânın olmadığı misâl âlemi ona açılır (ruh irade mücadelesi vererek beden kaydından kurtulmaya çalıştığında ise, ilâhî bir ikram olarak, uyanık iken de misal âlemi ona açılır.

Hisseden, düşünen, akıl eden, hayal eden, öfkelenen, irade mücadelesi veren, kendini ve bedeni baskılayan, sabreden, seven, üzülen ruhtur, beyin değil. Vücudu dinlendirmenin en doğru yolu, ruhu dinlendirmek tir. İstirahat  ruhumuzun tamirdir. Ruh ve beden birbirinden ayrılmaz bir bütündür.

Al Bahir Deluxe Hotel
ruhunuza iyi gelecek tüm istirahat imkanlarına sahip helal tatil adresiniz olacaktır.

Gelin!

Al Bahir Deluxe Hotel misafirperverliğini sizlere yaşatalım ve  yapacağınız  helal tatilde,
ruhunuza en nadide ikramlarda bulunalım.

İnsan, çektiği ızdırap nispetinde zevk duyar.
Ne kadar acıkırsa yemekten,
ne kadar yorulursa dinlenmekten,
ne kadar ararsa bulmaktan o derece zevk alır.

Al Bahir Deluxe Hotel' de
sevgi ve muhabbetle buluşmak temennisiyle…..

GENEL ÖZELLİKLER

  Alanya Konaklı bölgesinde yer alan Al Bahir Deluxe Hotel & Spa, her şey (alkolsüz) dahil helal aile oteli konsepti olarak planlanmış, 2017 yılında inşa edilmiş, 15 yıllık tecrübemiz otel inşasında her teferruata itina edilerek, engin tecrübe ile detaylara aksettirilmiştir.
 
Gerek genel kullanım alanları, gerekse oda özellikleri, titizlikle hazırlanmış ve siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için  1 temmuz 2017 tarihinde test amaçlı hizmete açılmiş ve 1  nisan 2018 tarinden itibaren,yaz kiş olmak üzere  sizlerin hizmetine arzedilmek üzere hazırlanmıştır.

13.000 m2 alana kurulu olan otelimizde, toplam 325 adet oda, bayanlar, baylar havuzu, su kaydırakları, hamam, sauna, 3.500 m2 SPA alanı mevcut olup, denize sıfır olarak iskelesi mevcuttur.

Al Bahir Deluxe Hotel Alanya'ya 12 km, Gazipaşa Havaalanına 49 km, Antalya Hava Limanına 108 km mesafededir.

Havuz ve Eğlence

Otelimizde alkollü içecekler bulunmamaktadır. Yemeklerimizin tamamında helal kesim et ürünleri kullanılmakta olup, diğer kullanmakta olduğumuz tüm ürünlerimiz temiz ve kalite standardı yüksek ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır. Her şey dahil hizmetlerimizde zengin sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam açık büfe yemeklerimiz, cafe break servislerimiz ile misafirlerimizin rahatı düşünülerek yiyecek ve içecek programı yapılmıştır.

Yeme İçme Konsepti

Otelimizde alkollü içecekler bulunmamaktadır. Yemeklerimizin tamamında helal kesim et ürünleri kullanılmakta olup, diğer kullanmakta olduğumuz tüm ürünlerimiz temiz ve kalite standardı yüksek ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır. Her şey dahil hizmetlerimizde zengin sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam açık büfe yemeklerimiz, cafe break servislerimiz ile misafirlerimizin rahatı düşünülerek yiyecek ve içecek programı yapılmıştır.

Plaj Özellikler

Otelimizin denize bakan ön kısmında bulunan 700 m2 büyüklüğündeki havuzumuz ailelere özel hizmet vermekte olup su kaydırağına ve çocuk havuzuna sahiptir.

  Bayanlara Özel Havuzlar Açık Havuz ve Kapalı Havuz 

Otelimizin sekizinci katı tamamen bayan personelimiz tarafından bayanlara özel olarak hizmet vermektedir.

Sekizinci kattaki eşsiz Alanya manzarası eşliğinde kullanabileceğiniz

Sadece baylara özel kapalı yüzme havuzları (145 m²) ile çocuk havuzlarımız mevcuttur.

  • 250 m² kaydıraklı havuz
  • 3500 m² güneşlenme alanı
  • 80 m² çocuk havuzu bayanların kullanımına sunulmuştur.

(Bayanlar kompleksine 6 yaş üstü erkek çocuklar kabul edilmemektedir.)

Baylara Özel Havuzlar Kapalı Havuz Sadece baylara özel kapalı yüzme havuzları (145 m²) ile çocuk havuzlarımız mevcuttur.   Plaj Tünelle güvenli şekilde ulaşılan sahilde otelimize özel;

300 m uzunluğunda kum plaj, 60 m uzunluğunda ve 330 m² genişliğinde iskelemiz ve güneşlenme alanlarımız mevcuttur.

Otel Özellikleri

Otel özellikleri

Denize Sıfır

Yiyecek ve İçecekler

Alkolsüz Herşey Dahil Hizmet

Çocuklar için

Çocuk / Bebek Karyolası

Sağlık / Spa

Hamam

Uygunluk

Aileler
Balayı çiftleri
İş gezileri